Pracownicy z trudem wypełniają swoje zadania? Zmiany napotykają silny opór? Godziny spędzone w pracy są nieefektywne? Najwyższa pora na wdrożenie 3-etapowego planu naprawczego.

Firma w formie to spersonalizowany pakiet uszytych na miarę usług 3D, który usprawni działalność Państwa firmy.

  • Pierwszy etap – DIAGNOZA
  • Drugi etap – DIALOG
  • Trzeci etap – DECYZJA

DIAGNOZA to początek

Oferujemy diagnozy m.in. przestrzeni w organizacji, komunikacji i efektywności zespołów, procesu wdrażania zmian.

Zmiana w organizacji, przestrzeń biura, komunikacja, efektywność, praca zespołowa

DIALOG przynosi rozwiązania

Odpowiedź na problemy jest w Państwa firmie. My pomożemy ją odnaleźć. Etap dialogu pozwala odkryć rozwiązania zdiagnozowanych wcześniej problemów. Obserwacja uczestnicząca, pogłębione wywiady indywidualne, badanie dyskursu – to tyle niektóre z narzędzi, które stosujemy na tym etapie. Wszelkie rozwiązania konsultujemy na bieżąco z zainteresowanymi i wypróbowujemy w praktyce.

DECYZJA o zmianach na lepsze

Co zrobić, aby zwiększyć satysfakcję i wynikające z niej zaangażowanie oraz produktywność pracowników w Państwa firmie? Jak udoskonalić proces komunikacyjny tam, gdzie pojawiają się największe szumy i zakłócenia? W jaki sposób zaaranżować przestrzeń i jakich narzędzi użyć, by zwiększyć skuteczność procesu wdrażania zmian podnoszących dochodowość firmy?

W każdym z wyżej wymienionych zakresów dostarczymy precyzyjnych narzędzi i szczegółowych rekomendacji ich użycia wraz z uzasadnieniami oraz symulacjami efektów wdrożeń.